Ankieta

Brak przeprowadzanych ankiet.

LG V30 naturalny partner filmowcaDrukuj

LGZawodowi filmowcy podchodzą z rezerwą do nowych gadżetów wideo doskonale znają możliwości profesjonalnych kamer i wiedzą, jakie efekty mogą uzyskać przy odpowiednich warunkach oświetleniowych. Sprzęt, który jest używany na planie, nie kryje przed reżyserem tajemnic. Profesjonalista wie, jakie ograniczenia i możliwości mają cyfrowe matryce. Wybierając kamerę, bierze pod uwagę, jak rejestrowane są przez nią cienie i przestrzeń tonalna, jaką dynamikę i odwzorowanie kolorów oferuje, oraz na ile pozwala w postprodukcji. Przy niektórych projektach konieczne jest użycie nietypowych kamer małych, outdoorowych czy nawet konsumenckich, ale nigdy nie myślałem poważnie o zastosowaniu ich przy jakichkolwiek większych realizacjach filmowych do czasu testów smartfona LG V30. Mała matryca i bardzo wymagające warunki oświetleniowe eliminowały kamery urządzeń mobilnych z udziału w produkcji filmu. W porównaniu z możliwościami profesjonalnych kamer, smartfony po prostu nie mogły wypaść dobrze. Z LG V30 jest inaczej i jest coś niezwykłego w tym, że zawsze masz przy sobie smartfona, który pozwoli Ci nagrać piękne sceny, dając niemałą satysfakcję i ogromną radość użytkowania. Teraz, po zapoznaniu się z możliwościami nowego modelu LG, myślę, że profesjonalne realizacje filmowe smartfonem są coraz częściej możliwe. Zapewne twórcy Hollywood nie zamienią swojego sprzętu na smartfony, ale dzięki LG V30 to konsumenci mogą zacząć uwieczniać swoje historie tak jak zawodowcy. Ten model z pewnością zainspiruje wielu ludzi do tworzenia autorskich filmów. W LG V30 technologia została ujarzmiona i świetnie współpracuje z użytkownikiem.

Najbardziej wyczekiwany smartfon LG V30 wkracza do Polski, otwierając nowy rozdział profesjonalnego wideoDrukuj

LG17 listopada w kanałach online wszystkich operatorów komórkowych oraz na stronach internetowych największych sieci sprzedaży w Polsce startuje przedsprzedaż LG V30, która potrwa do 5 grudnia. Klienci, którzy zdecydują się na skorzystanie z oferty, nie tylko jako pierwsi w Polsce będą mogli cieszyć się najlepszym multimedialnym smartfonem na rynku, ale także otrzymają w zestawie wysokiej klasy słuchawki Beoplay H4 o wartości 1299 zł. Dzięki temu wejdą w posiadanie wyjątkowego duetu, który zagwarantuje zarówno świetny obraz jak i najlepszy dźwięk. Nowy model LG to kwintesencja multimedialnych możliwości. Udoskonalono w nim najmocniejsze cechy modeli z serii V oraz dodano najnowocześniejsze rozwiązania, dzięki czemu uzyskano urządzenie pełne przełomowych innowacji podwójny aparat, pierwszy w historii obiektyw w smartfonie z przysłoną F/1.6, pierwszy szklany obiektyw Crystal Clear Lens, pierwszy ekran OLED Full Vision, jak również znany twórcom Hollywood tryb Cine Video. A w aspekcie dźwiękowym stworzony we współpracy z Bang & Olufsen Play najwyższej jakości dźwięk oparty na poczwórnym przetworniku Hi-Fi. LG V30 to smartfon stworzony dla ludzi, którzy kochają tworzyć, nagrywać i fotografować. Zaawansowane funkcje kamery, czynią z nowego modelu LG prekursora treści multimedialnych, który pozwala na nagrywanie profesjonalnej jakości ujęć bez konieczności korzystania z drogiego, filmowego sprzętu.

LG V30 w rękach cenionych filmowców, premiera filmowych możliwości LG V30 już 13 listopadaDrukuj

LGW związku z polską premierą najnowszego smartfona klasy premium LG V30, marka LG zaprosiła do współpracy Andrzeja Cichockiego cenionego filmowca, autora zdjęć oraz reżysera nagradzanych produkcji. Ekspert jakościowych ujęć i mistrz krótkometrażowego formatu, postanowił sprawdzić możliwości filmowe LG V30 i stworzyć wyjątkowy klip w całości nakręcony za pomocą LG V30. Premierowa odsłona już 13 listopada. Produkcje Andrzeja Cichockiego wyświetlane były na ponad 200 festiwalach filmowych, na całym świecie. Razem z nominowanym do Oscara Sławomirem Idziakiem, współtworzył m.in. zdjęcia do filmu 1920 Bitwa Warszawska 3D w reżyserii Jerzego Hoffmana oraz Measuring the World reżyseria Detlev Buck. Jego najpopularniejsze dzieło Las cieni krótkometrażowy film fabularny zdobył do tej pory 20 nagród na całym świecie w tym prestiżową nagrodę 22 Festiwalu Filmowego Camerimage. Na co dzień jest również wykładowcą, a swoją wiedzę i doświadczenie przekazuje adeptom branży kinowej, studentom Warszawskiej Szkoły Filmowej, tworząc interdyscyplinarne modele edukacyjne i szkoląc ich na przyszłych filmowców. Nigdy na poważnie nie myślałem o jakichkolwiek większych realizacjach filmowych przy użyciu smartfona do czasu testów LG V30. Oczywiście jako zawodowiec nie mogę zrezygnować z używania profesjonalnych kamer, jednak smartfon LG z takimi możliwościami filmowymi coraz bardziej intryguje i inspiruje branżę filmową mówi Andrzej Cichocki.