Ankieta

Brak przeprowadzanych ankiet.

LG wprowadza na rynek serię smartfonów, które prawdopodobnie kupisz w tym rokuDrukuj

LGNowe smartfony na LG K10, LG K8 oraz LG K4 w wersjach na rok 2017 to telefony przeznaczone dla szerokiej grupy odbiorców, którzy poszukują rozwiązań rodem z flagowców LG w bardziej przystępnej cenie. Koncepcja udoskonalonej serii K opiera się na założeniu, iż każdy użytkownik ma inne wymagania dotyczące smartfona. W związku z tym LG zaprojektowało nowe modele tak, by odpowiadały na zróżnicowane potrzeby swoich użytkowników, którzy teraz sami mogą zdecydować, jak wiele zaawansowanych funkcji potrzebują w smartfonie. Szeroki kadr zmienia perspektywę, zmienia historię. Nowy LG K10 to smartfon dla fanów selfie oraz zdjęć grupowych. Został wyposażony w przedni aparat 5 MPx z obiektywem o kącie widzenia 120 stopni, dzięki któremu użytkownik bez problemu uchwyci na jednym kadrze dużo więcej szczegółów, wykona idealne selfie ukazując jednocześnie piękny krajobraz w tle lub zmieści na jednym zdjęciu całą grupę znajomych. Udoskonalona wersja LG K10 posiada także znany z flagowej serii G od LG tylny aparat 13 MPx, dzięki któremu użytkownik może cieszyć się także wysokiej jakości zdjęciami w tradycyjnej formie. Nowy model wyposażono także w najlepszy w swojej klasie 5.3 calowy wyświetlacz HD wykonany w technologii In-Cell Touch, zapewniający wyraźny obraz zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. LG K10 - 2017 oferuje wiele rozwiązań, które do tej pory nie pojawiały się w urządzeniach tej klasy, np. szklany panel 2.5D Arc Glass czy smukłą ramkę, która pomimo jedynie 7.9 mm. grubości zapewnia dużą wytrzymałość.

LG i Google łączą siły, pierwsze zegarki z systemem Android Wear 2.0Drukuj

LGFirma LG Electronics oraz Google zaprezentowały pierwsze na świecie smartwatche z fabrycznie zainstalowanym systemem operacyjnym Android Wear 2.0. Zegarki LG Watch Sport i LG Watch Style zadebiutowały w Stanach Zjednoczonych, jednak jeszcze w tym miesiącu trafią na kluczowe rynki Europy i Azji. Smartwatche dostępne będą w sklepach Google oraz wybranych punktach sprzedaży. LG Watch Sport i LG Watch Style to modele wykorzystujące moc procesora Qualcomm Snapdragon Wear 2100 przeznaczonego do tzw. galanterii elektronicznej. To pierwsze zegarki pracujące na Android Wear 2.0, czyli najnowszym systemie operacyjnym Google stworzonym dla urządzeń tzw. ubieralnych. Oba modele oferują wsparcie Asystenta Google, a LG Watch Sport obsługuje dodatkowo płatności Android Pay za pomocą technologii NFC. Nowe smartwatche LG posiadają ulepszony interfejs użytkownika, udoskonalony system obsługi wiadomości oraz zaawansowane funkcje dla fanów aktywności fizycznej, które mogą znaleźć w aplikacji Google Fit. Dzięki nowemu systemowi operacyjnemu Android Wear 2.0 Asystent Google jest zawsze pod ręką a w zasadzie na nadgarstku. Funkcja pozwala użytkownikom odpowiadać na wiadomości, ustawiać przypomnienia, a nawet pytać o drogę. Wystarczy przytrzymać przycisk włączania lub powiedzieć OK Google. Aplikacja Google Fit ułatwia natomiast spełnianie swoich sportowych ambicji śledzi przebieg aktywności, proponuje trening siłowy i służy fachową poradą. Zegarek posiada także aplikację sklepu Google Play, dzięki czemu użytkownik może pobrać i zainstalować na nim inne ulubione aplikacje.

LG prezentuje lewitujący głośnikDrukuj

LGPodczas zbliżających się targów CES 2017 w Las Vegas, firma LG Electronics zaprezentuje futurystyczny, lewitujący głośnik. Model LG PJ9 to połączenie osiągnięć prac badawczo-rozwojowych z najróżniejszych gałęzi technologii, bezprzewodowy głośnik cieszy wysokiej jakości dźwiękiem i zadziwia nietuzinkowym wyglądem, unosząc się nad stacją dokującą. Urządzenie, pozwala na szybki i intuicyjny odbiór oraz odtwarzanie muzyki, podcastów oraz innych treści audio w domu jak i na zewnątrz. Zadziwiający efekt unoszenia się głośnika PJ9 uzyskano dzięki silnym elektromagnesom wbudowanym w stację dokującą, odpychające się bieguny sprawiają, że podczas odtwarzania muzyki, głośnik nie ma bezpośredniego kontaktu z żadną powierzchnią czy przewodami. Sercem urządzenia jest otaczający je ze wszystkich stron głośnik umieszczony w obudowie stylizowanej na schodzące się ku sobie łopatki turbiny. Wewnątrz stacji dokującej znajduje się subwoofer odpowiedzialny za odtwarzanie niskich dźwięków, które dopełniają całkowite brzmienie zestawu. W głośniku LG PJ9 zastosowano także dwie pasywne membrany pozwalające na uzyskanie wysokiej jakości, bogatych dźwięków w zakresie średnich częstotliwości oraz wysokich tonów. Nowy LG PJ9 może pracować bez przerwy nawet przez 10 godzin. Gdy wskaźnik baterii spada, inteligentny głośnik opada na stację dokującą i rozpoczyna bezprzewodowe ładowanie, nie zakańczając odtwarzania muzyki, dzięki czemu nie wymaga interwencji użytkownika.