Ankieta

Brak przeprowadzanych ankiet.

W poszukiwaniu smartfona idealnego, LG odkrywa czego pragną MillenialsiDrukuj

LGBadania konsumenckie potwierdzają kluczowe cechy i funkcje smartfonów, duży ekran, multimedialność i komfort użytkowania LG to marka, która aktywnie bada czego pragną jej użytkownicy na całym świecie, a wprowadzone rozwiązania mają ułatwić nie tylko codzienne obowiązki, ale również dostarczyć multimedialnej rozrywki. Według raportu firmy International Data Corporation użytkownicy obok tradycyjnych funkcji, używają smartfonów gównie do udostępniania i odtwarzania multimediów. By cieszyć się komfortem użytkowania i pełnią możliwości urządzenia, coraz częściej decydują się na ekrany o przekątnej powyżej 5.5 cala. Prognozy IDC pokazują, że już w przyszłym roku liczba smartfonów z większymi wyświetlaczami przewyższy najbardziej dotąd popularne modele wyposażone w 5 calowe ekrany. Eksperci International Data Corporation upatrują powodów tego rosnącego trendu w pojawieniu się na rynku bezramkowych smartfonów, których konstrukcja pozwala na zwiększenie powierzchni wyświetlacza bez konieczności rozbudowy całego urządzenia. Wnioski potwierdza badanie świadomości konsumentów dotyczące bezramkowych modeli, według którego niemal 70 % respondentów uznaje to wzornictwo za atrakcyjne. Co więcej, prawie 90 % z nich kupiłoby taki smartfon ze względu na wyjątkowe wrażenia z oglądania filmów i video. To co irytuje najbardziej użytkowników smartfonów z małym ekranem, to przypadkowe dotykanie nieprawidłowych ikon, omyłkowe kliknięcia na reklamy, wyświetlanie zbyt małej ilość informacji lub zdjęć w niepełnym formacie, czy mały komfort podczas edycji plików. Niemal 64 % z nich podkreśliła jednak, że smartfon powinien mieścić się w jednej dłoni.

Światowa premiera LG Q6 z ekranem Full VisionDrukuj

LGLG wprowadza na rynek globalny najnowszy smartfon LG Q6 otwierający nową serię Q. Jest to pierwszy smartfon, po flagowym LG G6, wyposażony w wyświetlacz Full Vision i skierowany do masowego odbiorcy. Trend bezramkowych smartfonów został zapoczątkowany przez LG i zdominował tegoroczne oferty modeli z klasy premium u wielu producentów. Smartfony z serii Q oferować będą kluczowe i innowacyjne funkcje dostępne w modelach klasy premium przy jednoczesnym zachowaniu przystępnej ceny. Najnowszy model otwierający serię Q, LG Q6 wyróżnia się innowacjami zaczerpniętymi z flagowca LG G6 i charakteryzuje się nowoczesną konstrukcją z wyświetlaczem Full Vision oraz zminimalizowanymi ramkami wokół ekranu. W skład globalnej rodziny Q wchodzą także smartfony Q6, Q6+ oraz Q6α. Każdy z trzech modeli skierowany jest do innej grupy użytkowników, mającej inne wymagania co do wielkości pamięci RAM oraz pamięci wewnętrznej. Model Q6+ wyposażony jest w 4 GB pamięci RAM i 64 GB pamięci ROM, podstawowy model Q6 ma 3 GB pamięci RAM i 32 GB pamięci ROM, natomiast najtańszy model Q6α jest oferowany z 2 GB pamięci RAM i 16 GB pamięci ROM. W smartfonie zastosowano wyjątkowy wyświetlacz Full Vision o przekątnej 5.5 cala, rozdzielczości Full HD+ i formacie 18:9, gwarantujący lepsze wrażenia podczas gier oraz oglądania filmów, jak i wydajną pracę wielozadaniową. Bezramkową konstrukcję smartfona zaprojektowano w tak, by uzyskać możliwie największą powierzchnię wyświetlacza, a jednocześnie zapobiec przypadkowym dotknięciom ekranu podczas użytkowania.

Wydajność przede wszystkim, Polska premiera LG X Power 2Drukuj

LGDoskonale przyjęte przez polskich użytkowników smartfony z serii X od LG sprawiły, że dzisiaj, swoją globalną premierę ma udoskonalona wersja topowego modelu LG X Power 2 nie tylko na świecie, ale również w Polsce, która jest pierwszym z globalnych rynków wprowadzających nowy model. LG X Power 2 został zaprojektowany dla osób poszukujących urządzenia w przystępnej cenie, wyposażonego w duży wyświetlacz, zaawansowany aparat oraz bardzo wydajną baterię. Właśnie wyjątkowo wytrzymały akumulator o pojemności aż 4500 mAh sprawia, że LG X Power 2 stanowi idealną propozycję dla użytkowników wykorzystujących smartfona także do gier, oglądania filmów oraz intensywnego korzystania z wymagających aplikacji. W LG X Power 2 zastosowano baterię z technologią szybkiego ładowania, która zapewni nieustanne działanie smartfona nawet przez cały weekend. W pełni naładowany akumulator pozwala na 26 godzin rozmów, 18 godzin oglądania filmów lub surfowanie po internecie nawet do 19 godzin. Co więcej, duży wyświetlacz HD o przekątnej 5.5 cala i rozdzielczości 1280 x 720, wykonany w technologii In-Cell Touch, zapewnia bogate i żywe kolory gwarantując fascynujące wrażenia.