Ankieta

Brak przeprowadzanych ankiet.

LG Q6 pierwszy smartfon klasy średniej z ekranem Full Vision już od dziś dostępny w PolsceDrukuj

LGFirma LG wraz z operatorami sieci komórkowych przygotowała dla nowych Klientów wiele promocji i niespodzianek. Decydując się na zakup LG Q6 w sieci Plus Klient otrzyma w zestawie bezprzewodowy głośnik LG PH1, dzięki czemu oglądanie filmów na smartfonie z ekranem Full Vision, o proporcjach 18:9, zyska nową jakość dźwięku. Z kolei Klienci sieci T-Mobile otrzymają od swojego operatora dedykowane etui oraz hartowane szkło, które zabezpieczy smartfon przed upadkiem i potencjalnymi zarysowaniami. Niespodziankę dla swoich Klientów szykuje również Play. Wszyscy, którzy zdecydują się na model LG Q6 dostaną w prezencie voucher i MEGA rabat na buty marki New Balance, których kolor będzie mógł pasować do wybranej przez nich wersji modelu LG Q6. O swoich Klientach pamięta również sieć Orange, która na swoim firmowym blogu ogłosi konkurs. Klienci będą w nim mogli przetestować najnowsze smartfony od LG, które staną się nagrodami dla najlepszych uczestników. Na dodatkowe niespodzianki przy zakupie modelu LG Q6 mogą liczyć również Klienci, decydujący się na nabycie telefonu u autoryzowanych partnerów LG, u których oficjalna sprzedaż rozpocznie się na początku września. Smartfon LG Q6 ma wiele cech wspólnych z nagradzanym modelem LG G6, który jako pierwszy został wyposażony w wyświetlacz Full Vision. Dzięki tej technologii firma LG rozwiązała jeden z najtrudniejszych problemów, z jakimi zmagali się projektanci smartfonów w tym dziesięcioleciu. Model LG Q6 jest urządzeniem z dużym ekranem, jednocześnie jego budowa sprawia, że można go wygodnie obsługiwać jedną dłonią. Wyświetlacz w nowym smartfonie LG ma nie tylko ogromną powierzchnię użytkową, lecz także pozwala na łatwą pracę wielozadaniową, ponieważ może być podzielony na dwie idealnie kwadratowe części.

Udoskonalony interfejs UX 6.0+ w nowym LG V30 to większa personalizacja dla maksymalnej wygodyDrukuj

LGDoskonałe funkcje multimedialne, większe możliwości dopasowania oraz intuicyjność obsługi to główne zalety nowego interfejsu smartfonów LG. Nowy interfejs użytkownika UX 6.0+, który zadebiutuje w przygotowywanym smartfonie V30 firmy LG Electronics jest udoskonaloną wersją dotychczasowego interfejsu, zoptymalizowanego do współpracy z wyświetlaczem 18:9 OLED Full Vision. Smartfon LG V30, wyposażony w pierwszy wyświetlacz OLED Full Vision oraz zaawansowany aparat z dwoma obiektywami, można śmiało nazwać potężnym multimedialnym narzędziem, którego dopełnieniem jest interfejs pozwalający w pełni wykorzystać wszystkie jego funkcje. Funkcja Graphy, dostępna w trybie ręcznych ustawień aparatu zapewnia wszystkim fotoamatorom możliwość wykonywania najwyższej klasy zdjęć. Dzięki niej, użytkownicy mogą przeglądać szeroką gamę profesjonalnych fotografii z serwisu Graphy, a następnie wykorzystać parametry zawarte w metadanych, np. filtr, czas migawki, przesłonę oraz czułość podczas pracy z modelem V30. Aby ułatwić fotografowanie, różne tryby fotografowania, takie jak siatka, zdjęcia migawkowe czy też zdjęcia dopasowane zostały wygodnie zgrupowane w jednym menu. Z poziomu galerii można szybko tworzyć pliki w formacie GIF, natomiast opcja Utwórz film pozwala na łatwe zmontowanie zdjęć i plików wideo, które następnie można edytować we wbudowanym edytorze. Drugi wyświetlacz z modelu LG V20 został w smartfonie V30 przekształcony w pływający pasek Floating Bar. Półprzezroczysty pasek Floating Bar zapewnia szybki dostęp do najczęściej używanych funkcji takich jak skróty, kontakty, narzędzia, odtwarzacz muzyczny lub przechwytywanie ekranu, a ponadto może być przesunięty w dowolną część wyświetlacza Full Vision lub całkowicie poza ekran.

LG V30 przenosi aparat w smartfonie na niespotykany dotąd poziomDrukuj

LGFirma LG Electronics zastosuje w swoim najnowszym smartfonie V30 aparat zawierający szklane soczewki i obiektyw o jasności F/1.6. Te dwa kluczowe rozwiązania technologiczne sprawią, że zdjęcia wykonywane smartfonem osiągną nowy poziom jakości. Znakomita jakość aparatów fotograficznych jest od dawna znakiem rozpoznawczym smartfonów LG, a przygotowywany model V30 będzie wyposażony w znany z poprzednich modeli moduł z dwoma aparatami, którego obiektyw wyróżnia się niespotykaną dotąd w smartfonach jasnością oraz ostrością. Pierwszy obiektyw LG o jasności F/1.6 jest też obiektywem o największym otworze względnym wśród dotychczasowych smartfonów. Oznacza to, że w porównaniu do obiektywu o jasności F/1.8 do matrycy aparatu dociera o 25 % więcej światła. Zastosowanie szklanych soczewek Crystal Clear Lens usprawniło znacząco zdolność zbierania światła w porównaniu z obiektywami plastikowymi, jednocześnie zapewniając większą wierność odwzorowania kolorów. Dzięki temu smartfon V30 znakomicie nadaje się do fotografowania oraz filmowania. Firma LG szczyci się wyjątkowo bogatym dziedzictwem w dziedzinie aparatów stosowanych w smartfonach. Projektując model V30 zdecydowaliśmy się, aby zastosować w nim obiektyw ze szklanymi soczewkami, ponieważ taka optyka jest tradycyjnie postrzegana jako domena lustrzanek cyfrowych.