Ankieta

Brak przeprowadzanych ankiet.

Globalna premiera V30, LG wyznacza nowe granice mobilnej kinematografiiDrukuj

LGFirma LG Electronics zaprezentowała dziś wyczekiwany przez wielu smartfon LG V30, czyli najnowszego przedstawiciela wyjątkowej serii V. Udoskonalono w nim najmocniejsze cechy modeli z serii V tak, by gwarantowały użytkownikom całkiem nowe doświadczenia podczas korzystania z technologii mobilnej ze szczególnym naciskiem na multimedia. Nowy V30 to szereg przełomowych dla całej branży innowacji, podwójny aparat wyposażony w pierwszą w historii przysłonę F/1.6, pierwszy szklany obiektyw Crystal Clear Lens, pierwszy ekran OLED Full Vision, tryb Cine Video, który pozwala nagrywać filmy w kinowej jakości, zaawansowany system audio oparty na poczwórnym przetworniku Hi-Fi dodatkowo dostrojony we współpracy z firmą Bang & Olufsen Play oraz funkcję rozpoznawania głosu. Tym samym model V30 wyznacza całkiem nowy standard w rozwoju smartfonów z najwyższej półki. Filmuj jak zawodowiec wykorzystując obiektyw Crystal Clear o jasności F/1.6 i tryby kinowe V30 oferuje niespotykane funkcje, które czynią z niego prekursora ery tworzenia treści wideo przy użyciu smartfonów. Główny aparat V30 wyróżnia się obiektywem o przysłonie F/1.6, wpuszczającym więcej światła, a przez to powalającym zarejestrować bardziej nasycone ujęcia. W połączeniu ze szklanym obiektywem Crystal Clear, który gwarantuje dokładniejsze odwzorowanie kolorów i bardziej wyrazisty niż w przypadku plastikowych odpowiedników obraz, aparat LG V30 sprawia, że debiutujący dziś model staje się najbardziej zaawansowanym urządzeniem do rejestrowania obrazów wśród dostępnych obecnie smartfonów.

LG V30 odkrywa nową generację dźwięku Hi-Fi skrojonego na Twoją miaręDrukuj

LGZapowiadany przedstawiciel serii V, najnowszy model LG V30 wyposażono w niespotykane dotąd w smartfonach funkcje audio najnowszej generacji. Dzięki nim użytkownik będzie mógł w prosty sposób dostosować ustawiania dźwięku do indywidualnych upodobań. Kontynuując strategię tworzenia zaawansowanych urządzeń mobilnych dla audiofilów, LG współpracowało przy projektowaniu V30 z gronem doświadczonych ekspertów z dziedziny audio. Podobnie jak w poprzednim modelu, w LG V30 zastosowało przetwornik cyfrowo-analogowy Hi-Fi Quad oparty na układzie SABRE ES9218P firmy ESS Technology. Jego poprzednia wersja została opracowana z myślą o odtwarzaniu dźwięku maksymalnie zbliżonego do sygnału źródłowego Hi-Fi bez zniekształceń i białego szumu. Przetwornik użyty przez LG V30 został wzbogacony o dwie nowe funkcje cyfrowe filtry oraz gotowe zestawy ustawień, dzięki czemu pozwala na lepsze dostosowanie brzmienia do indywidualnych upodobań. Cyfrowe filtry, zwyczajowo dostępne tylko w odtwarzaczach audio z najwyższej półki, poprawiają echo występujące zarówno przed jak i po impulsie dźwięku tak, by brzmienie było zgodne z oczekiwaniami użytkownika. Co więcej, inżynierowie LG przeanalizowali charakterystyki najpopularniejszych tonów i określili najlepsze połączenia dźwięków, które zaprogramowali w postaci trybów wzbogacony, szczegółowy, na żywo oraz basy. Dzięki temu, użytkownicy V30 korzystający ze standardowych zestawów słuchawkowych będą mogli cieszyć się jakością dźwięku na niemal tym samym poziomie jak tą zapewnianą przez drogie słuchawki. Przetwornik cyfrowo-analogowy Hi-Fi Quad kontroluje także sygnały lewego i prawego kanału, precyzyjnie regulując balans i sprawiając, że słuchacze będą mogli poczuć się jak w samym środku sali koncertowej.

LG Q6 pierwszy smartfon klasy średniej z ekranem Full Vision już od dziś dostępny w PolsceDrukuj

LGFirma LG wraz z operatorami sieci komórkowych przygotowała dla nowych Klientów wiele promocji i niespodzianek. Decydując się na zakup LG Q6 w sieci Plus Klient otrzyma w zestawie bezprzewodowy głośnik LG PH1, dzięki czemu oglądanie filmów na smartfonie z ekranem Full Vision, o proporcjach 18:9, zyska nową jakość dźwięku. Z kolei Klienci sieci T-Mobile otrzymają od swojego operatora dedykowane etui oraz hartowane szkło, które zabezpieczy smartfon przed upadkiem i potencjalnymi zarysowaniami. Niespodziankę dla swoich Klientów szykuje również Play. Wszyscy, którzy zdecydują się na model LG Q6 dostaną w prezencie voucher i MEGA rabat na buty marki New Balance, których kolor będzie mógł pasować do wybranej przez nich wersji modelu LG Q6. O swoich Klientach pamięta również sieć Orange, która na swoim firmowym blogu ogłosi konkurs. Klienci będą w nim mogli przetestować najnowsze smartfony od LG, które staną się nagrodami dla najlepszych uczestników. Na dodatkowe niespodzianki przy zakupie modelu LG Q6 mogą liczyć również Klienci, decydujący się na nabycie telefonu u autoryzowanych partnerów LG, u których oficjalna sprzedaż rozpocznie się na początku września. Smartfon LG Q6 ma wiele cech wspólnych z nagradzanym modelem LG G6, który jako pierwszy został wyposażony w wyświetlacz Full Vision. Dzięki tej technologii firma LG rozwiązała jeden z najtrudniejszych problemów, z jakimi zmagali się projektanci smartfonów w tym dziesięcioleciu. Model LG Q6 jest urządzeniem z dużym ekranem, jednocześnie jego budowa sprawia, że można go wygodnie obsługiwać jedną dłonią. Wyświetlacz w nowym smartfonie LG ma nie tylko ogromną powierzchnię użytkową, lecz także pozwala na łatwą pracę wielozadaniową, ponieważ może być podzielony na dwie idealnie kwadratowe części.